Yangında Otelin 7. Katında Mahsur Kaldılar

Yangında otelin 7. katında mahsur kaldılar Hatay'daki otel yangınında odalarında kilitli kalan müşterileri kurtarmak için olay yerine gelen merdivenli itfaiye aracı çamura saplandıHATAY - Hatay'ın Erzin ilçesinde bir termal otelde sabah saatlerinde çıkan yangında 7.

Yangında otelin 7. katında mahsur kaldılar
Hatay'daki otel yangınında odalarında kilitli kalan müşterileri kurtarmak için olay yerine gelen merdivenli itfaiye aracı çamura saplandı
Hatay - Hatay'ın Erzin ilçesinde bir termal otelde sabah saatlerinde çıkan yangında 7. katta mahsur kalan müşterileri kurtarmak için olay yerine gelen merdivenli itfaiye aracı çamura saplandı.
Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Başlamış Mahallesi'ndeki 7 katlı termal otelin mutfak bölümünde sabah saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenle çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor. Bazı katlardaki müşteriler kendi imkanlarıyla otelin dışına çıkarken, bazılarını da itfaiye ekipleri kurtardı. Otelin 7. katında kapılar kilitli kaldığı için birçok müşteri odalarında mahsur kaldı. Olay yerine çağrılan merdivenli itfaiye aracı ise çamura saplandı. İtfaiye aracının kurtarılması için iş makinesi çağrıldı.
Kısmen kontrol altına alınan yangının tamamen söndürülmesi için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Kaynak: İHA

05 Aralık 2018 Çarşamba 09:31

Hatay, Erzin, Sabah, İtfaiye, 3. Sayfa
YORUMLAR