Yaptığı Kaza Hayata Daha Sıkı Bağladı

Ortaköy Gönül Elçileri ekibi 2012 yılında yıldırımlar köyünde tırın altında kalarak ağır bir kaza geçiren ve sol bacağı kesilen Emran Bilgiç'i evinde ziyaret etti.

Ortaköy Gönül Elçileri ekibi 2012 yılında yıldırımlar Köyünde arkadan gelen TIR'ın altında kalarak ağır bir kaza geçiren ve geçirdiği sekiz ameliyatın ardından sol bacağı kesilen Emran Bilgiç'i evinde ziyaret ettiler.
Kaymakam Harun Başıbüyük'ün eşi doktor Fadime Başıbüyük başkanlığında, Hastane Müdürü Metin Öztürk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Meliha Er, Öğretmenevi Müdürü Emine Çelik ve Müdür Yardımcısı Namık Altınpınar'dan oluşan heyet, Bilgiç ailesini evinde ziyaret edip, tablet ve çeşitli hediyeler takdim etti.
Ziyaretten çok memnun olan Emran Bilgiç, "Kazanın ardından hayata küsmenin aksine daha fazla bağlandım. Yaradan öyle istedi öyle oldu. Bizim tefekkürden başka yapacak bir şeyimiz yok. Ben asla hayata küsmedim, evlerde laminant parke döşüyorum, ayrıca hobi olarak başladığım ahşap oyma sanatı ile de gemiden camiye, minyatür evlerden çeşitli süs eşyalarına her türlü eşyayı hiç bir makina kullanmadan tamamen el emeği ile yapıyorum. Bazı dostlar da satın alıyorlar. Bizleri düşünerek buraya kadar gelmeniz bizi çok memnun etti. Hepinizden Allah razı olsun." dedi.

Kaynak: CİHAN

19 Temmuz 2014 Cumartesi 12:28

Altınpınar, Metin Öztürk, Harun Başıbüyük, Yerel