Yarın Normal Odaya Alınacak

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumu ile ilgili İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaptı.

Kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumu ile ilgili İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, sanatçının yarın yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınacağı belirtildi.

Geçirdiği kap krizi sonucu Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan sanatçı Mustafa Topaloğlu'nun sağlık durumuyla ilgili İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada, Topaloğlu'nun sağlık durumunun iyi olduğu ve yarın yoğun bakımdan çıkartılarak normal odaya alınacağı duyuruldu. İl Sağlık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklama şöyle:

"25.09.2018 tarihinde sabah saat 03.00 sıralarında göğüs ağrısıyla Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine başvuran sayın Mustafa Topaloğlu, akut koroner sendrom ön tanısı ile koroner anjiyografi çekilmek üzere anjiyo ünitesine alınmış, kalp damarlarından birinin tıkanıklığı nedeniyle sorunlu damara stent konulmuştur. Şu an hastamızın bütün parametreleri stabil, şuuru açıktır. Yoğun bakımda tedavi gören hastamızın yarın sabah normal servise alınması planlanmaktadır."

(İHA)

Kaynak: İHA

25 Eylül 2018 Salı 17:21

Mustafa Topaloğlu, Güncel, Son Dakika

Son Dakika