Yatırımcı Rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:
Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,11-1,77-13,95
ABD Dolar BYF392,80-0,436,57
Acıpayam Selüloz2,51-2,71-5,28
Adana Çimento (A)6,76-2,3112,67
Adana Çimento (B)4,73-1,4612,09
Adana Çimento (C)1,16-4,1338,10
Adel Kalemcilik16,88-0,942,55
Adese Alışveriş Ticaret2,330,4317,09
Afyon Çimento6,77-0,88-12,98
Ak Enerji0,84-1,18-7,69
Akbank8,81-4,34-6,71
Akçansa10,10-1,94-1,34
Akdenız Güvenlık Hız.3,935,08-33,73
Akfen GMYO1,99-2,93-17,43
Akın Tekstil9,79-0,10-30,62
Akiş GMYO3,29-0,305,11
Akmerkez GMYO18,58-1,01-9,19
Aksa15,47-6,1929,09
Aksa Enerji4,13-4,620,00
Aksigorta4,495,6548,04
Aksu Enerji7,46-4,9740,77
Akyürek Pazarlama0,16-5,88-38,46
Alarko Carrıer56,35-2,59-6,94
Alarko GMYO44,78-4,23-11,94
Alarko Holding5,98-4,47-17,63
Albaraka PY Batışehir GMYF1.130,500,072,29
Albaraka PY Dükkan GMYF1.065,500,082,31
Albaraka PY One Tower GMYF1.079,700,072,30
Albaraka Türk1,620,007,74
Alcatel Lucent Teletaş6,59-2,37-17,42
Alkim Kağıt4,45-0,49-4,01
Alkim Kimya23,26-1,94-6,96
Altınyağ0,83-1,19-30,61
Altınyunus Çeşme5,10-0,970,99
Anadolu Cam3,19-3,9221,29
Anadolu Efes26,00-2,487,44
Anadolu Grubu Holding21,50-2,27-9,28
Anadolu Hayat Emek.7,75-0,64-0,86
Anadolu Isuzu11,56-7,0027,03
Anadolu Sigorta4,301,1842,80
Anel Elektrik2,83-3,74-24,93
Anel Telekom0,47-7,84-6,00
Arçelik18,005,20-13,34
Arena Bilgisayar4,68-3,5110,64
Armada Bilgisayar6,47-0,46-4,57
Arsan Tekstil2,205,7725,71
Artı Yatırım Holding2,02-5,16114,89
Aselsan26,800,53-15,72
Aslan Çimento34,30-4,35-10,21
Ata GMYO3,98-5,69-16,91
Atakule GMYO2,085,581,46
Atlantik Petrol Ürünleri1,25-1,57-10,07
Atlantis Yatırım Holding0,67-16,2536,73
Atlas Yat. Ort.1,03-14,175,10
AvivaSA Emeklilik Hayat17,70-1,12-0,02
Avrasya GMYO1,44-4,00-8,86
Avrasya Petrol ve Tur.1,49-1,32-11,31
Avrupa Yatırım Holding1,94-2,516,01
Ayen Enerji4,77-9,14-1,24
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,900,0011,76
Aygaz13,50-2,74-6,87
Bagfaş8,86-3,06-15,62
Bak Ambalaj7,001,4536,19
Balatacılar Balatacılık0,500,00-10,71
Bantaş Ambalaj2,62-4,03-35,94
Banvit16,311,49-23,86
Baştaş Başkent Çimento2,64-2,227,32
Batı Çimento6,54-4,66-33,81
Batısöke Çimento1,47-3,29-17,42
Bera Holding2,520,00-18,71
Berkosan Yalıtım2,232,290,00
Beşiktaş Futbol Yat.3,38-7,65-17,36
Beyaz Filo35,84-20,36-51,53
Bilici Yatırım1,99-4,3326,75
Bim Mağazalar71,101,21-8,96
Bimeks0,18-5,26-35,71
Birko Mensucat0,37-2,63-9,76
Birlik Mensucat1,33-2,21-5,67
Bizim Mağazaları8,103,855,19
Bizim Portföy Altın BYF158,50-1,617,75
Bolu Çimento6,600,0022,68
Bomonti Elektrik0,88-3,30-18,52
Borusan Mannesmann12,94-0,4610,22
Borusan Yat. Paz.38,78-0,34-10,12
Bosch Fren Sistemleri164,000,68-10,47
Bossa6,60-4,3562,96
Boyner Perakende Yat.8,64-0,58-5,88
Brisa6,74-1,32-7,29
Burçelik3,62-2,16-5,97
Burçelik Vana1,61-4,73-8,00
Bursa Çimento5,541,285,52
Carrefoursa5,66-0,181,43
Coca Cola İçecek36,343,416,20
Cosmos Yat. Holding1,14-0,87-2,56
Credıtwest Faktorıng1,430,005,15
Çelebi35,44-2,914,02
Çelik Halat8,60-5,60129,96
Çemaş Döküm1,65-0,60-10,81
Çemtaş5,322,9030,39
Çimbeton34,74-0,23-5,90
Çimentaş10,90-2,33-5,95
Çimsa12,70-3,57-3,75
Çuhadaroğlu Metal2,49-1,97-15,02
Dagi Giyim1,730,58-23,79
Dagi Yatırım Holding1,370,00-4,20
Dardanel1,550,00-20,51
Datagate Bilgisayar9,10-5,89-13,09
Demısaş Döküm2,14-4,4616,94
Denge Holding3,24-4,4271,25
Deniz GMYO2,89-2,697,04
Denizbank6,55-6,4378,47
Denizli Cam11,51-2,95-3,03
Derimod10,24-2,4836,35
Desa Deri1,238,8521,78
Despec Bilgisayar3,09-0,96-13,93
Deva Holding4,12-0,96-5,94
Diriteks Diriliş Tekstil1,006,38-14,53
Ditaş Doğan6,59-2,959,90
DJ İstanbul 20 HY BYF36,52-2,35-7,47
DO-CO251,000,4019,41
Doğan Burda3,681,9410,84
Doğan Gazetecilik5,01-2,1581,52
Doğan Holding1,090,9325,29
Doğtaş Kelebek Mobilya2,89-7,37-20,60
Doğusan2,8014,2991,78
Doğuş GMYO3,071,99-5,25
Doğuş Otomotiv7,58-1,81-8,01
Döktaş Dökümcülük11,31-1,142,82
Duran Doğan Basım5,95-2,7857,82
Dyo Boya5,80-4,29-23,78
Eczacıbaşı İlaç4,090,00-7,26
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,371,2810,23
Eczacıbaşı Yatırım9,97-3,48-8,70
Edip Gayrimenkul1,02-5,56-13,56
Ege Endüstri330,20-6,6210,10
Ege Gübre27,14-0,072,34
Ege Profil9,870,30-1,10
Ege Seramik3,63-3,97-21,09
Egeli & Co Tarım Girişim0,54-6,90-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,480,002,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,140,00-30,00
Egeplast7,90-9,8268,80
Ekiz Kimya0,47-2,08-17,54
Emek Elektrik1,41-2,76-11,32
Eminiş Ambalaj3,60-2,17-22,41
Emlak Konut GMYO2,42-2,02-13,88
Enerjisa Enerji6,911,47
Enka İnşaat4,82-4,17-18,21
Erbosan74,750,81-10,26
Ereğli Demir Çelik10,64-6,676,19
Ersu Gıda1,06-1,85-19,08
Escort Teknoloji0,82-8,89-34,92
Etiler Gıda4,1515,28-11,51
Euro Kapital Yat. Ort.0,94-5,05-16,81
Euro Trend Yat. Ort.0,80-4,76-16,67
Euro Yat. Ort.0,73-3,95-15,12
Euro Yatırım Holding0,71-5,3316,39
Fenerbahçe Futbol34,12-0,76-0,52
Finans Por. Banka HY BYF16,20-2,47-8,78
Finans Por. BIST30 HY BYF53,80-2,78-5,98
Finans Portföy Altın BYF15,68-1,638,14
Finans Portföy Gümüş BYF14,28-4,803,55
Flap Kongre Toplantı Hiz.15,4661,3811,95
F-M İzmit Piston16,03-4,0127,94
Fonet Bilgi Teknolojileri4,23-2,53-14,02
Ford Otosan56,40-6,16-2,83
Frigo Pak Gıda1,7224,6481,05
FTSE İst. Bono FBIST BYF270,800,110,86
Galatasaray Sportif2,11-2,760,60
Garanti Bankası9,51-1,48-7,46
Garanti Faktoring2,64-1,49-19,02
Garanti Yat. Ort.0,730,00-2,67
Gedik Girişim1,250,815,04
Gedik Y. Men. Değ.2,651,535,16
Gedik Yatırım Holding1,462,105,80
Gediz Ambalaj7,752,517,19
Gentaş1,630,62-2,98
Gersan Elektrik4,90-5,044,03
Global Men. Değ.0,59-4,8431,11
Global Yat. Holding4,302,6319,11
Good-Year3,63-1,36-14,59
Göltaş Çimento56,10-3,11-14,09
Gözde Girişim4,69-2,90-17,14
GSD Denizcilik1,44-1,376,67
GSD Holding0,95-3,0631,94
Gübre Fabrik.3,86-2,03-8,75
Güler Yat. Holding1,67-2,3443,97
Güneş Sigorta1,70-2,863,03
Halk GMYO0,900,00-6,25
Halk Sigorta1,400,72-13,58
Hatay Tekstil4,78-2,05-3,82
Hedef Girişim2,01-3,83-17,62
Hektaş11,80-1,2668,57
Hürriyet Gzt.1,360,741,49
ICBC Turkey Bank5,917,2629,61
İdealist GMYO2,52-0,7923,53
İhlas Ev Aletleri0,43-4,44-15,69
İhlas Gayrimenkul1,52-4,40-22,45
İhlas Gazetecilik1,11-5,93-5,93
İhlas Holding0,44-4,35-16,98
İhlas Yayın Holding0,45-2,17-11,76
İndeks Bilgisayar12,05-4,144,78
Info Yatırım1,17-1,68-0,85
İntema27,220,0711,83
İpek Doğal Enerji5,05-2,70-5,96
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
28 Nisan 2018 Cumartesi 11:09

Demir Çelik, Duran Doğan, Borsa İstanbul, Ekonomi