Yatırımcı Rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:
Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,060,00-17,83
ABD Dolar BYF417,801,2813,35
Acıpayam Selüloz2,36-4,07-10,94
Adana Çimento (A)6,971,0116,17
Adana Çimento (B)4,720,4311,85
Adana Çimento (C)1,06-1,8526,19
Adel Kalemcilik16,01-2,79-2,73
Adese Alışveriş Ticaret2,04-13,192,51
Afyon Çimento5,63-10,78-27,63
Ak Enerji0,75-6,25-17,58
Akbank8,552,64-9,46
Akçansa9,97-0,30-2,61
Akdenız Güvenlık Hız.3,761,62-36,59
Akfen GMYO1,83-6,15-24,07
Akın Tekstil8,44-13,97-40,18
Akiş GMYO3,20-2,742,24
Akmerkez GMYO18,390,55-10,12
Aksa11,59-7,35-3,29
Aksa Enerji4,030,50-2,42
Aksigorta4,14-4,6136,50
Aksu Enerji6,32-3,2219,26
Alarko Carrıer51,95-6,40-14,20
Alarko GMYO42,80-4,76-15,83
Alarko Holding5,19-13,93-28,51
Albaraka PY Batışehir GMYF1.132,300,092,45
Albaraka PY Dükkan GMYF1.067,300,092,49
Albaraka PY One Tower GMYF1.081,500,092,47
Albaraka Türk1,47-2,00-2,23
Alcatel Lucent Teletaş5,40-11,76-32,33
Alkim Kağıt3,744,47-19,32
Alkim Kimya19,40-10,52-18,18
Altınyağ0,74-12,94-38,13
Altınyunus Çeşme4,79-4,20-5,15
Anadolu Cam2,77-8,285,32
Anadolu Efes25,700,716,20
Anadolu Grubu Holding20,70-1,71-12,66
Anadolu Hayat Emek.7,66-0,52-2,01
Anadolu Isuzu10,09-2,9810,88
Anadolu Sigorta4,23-1,1740,47
Anel Elektrik2,59-6,16-31,30
Anel Telekom0,44-4,35-12,00
Arçelik17,17-0,92-17,34
Arena Bilgisayar4,28-6,551,18
Armada Bilgisayar6,14-5,10-9,44
Arsan Tekstil2,09-0,9519,43
Artı Yatırım Holding1,900,00102,13
Aselsan23,18-5,62-27,11
Aslan Çimento33,040,18-13,51
Ata GMYO3,68-4,17-23,17
Atakule GMYO1,96-1,01-4,39
Atlantik Petrol Ürünleri1,247,83-10,79
Atlantis Yatırım Holding0,56-8,2014,29
Atlas Yat. Ort.0,92-4,17-6,12
AvivaSA Emeklilik Hayat17,55-0,85-0,87
Avrasya GMYO1,22-8,96-22,78
Avrasya Petrol ve Tur.1,25-8,76-25,60
Avrupa Yatırım Holding2,2018,9220,22
Ayen Enerji4,06-10,77-15,94
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,71-5,000,59
Aygaz11,65-8,56-19,63
Bagfaş7,40-6,68-29,52
Bak Ambalaj6,72-9,9230,74
Balatacılar Balatacılık0,482,13-14,29
Bantaş Ambalaj2,32-5,31-43,28
Banvit13,82-10,26-35,48
Baştaş Başkent Çimento2,653,927,72
Batı Çimento6,847,21-30,77
Batısöke Çimento1,33-10,14-25,28
Bera Holding2,05-13,87-33,87
Berkosan Yalıtım2,33-10,044,48
Beşiktaş Futbol Yat.2,42-9,36-40,83
Beyaz Filo14,40-50,38-80,53
Bilici Yatırım1,74-4,4013,68
Bim Mağazalar69,351,69-11,20
Bimeks0,1850,00-35,71
Birko Mensucat0,395,41-4,88
Birlik Mensucat1,21-6,92-14,18
Bizim Mağazaları7,19-7,70-6,62
Bizim Portföy Altın BYF167,701,7314,00
Bolu Çimento6,76-1,7425,65
Bomonti Elektrik0,69-14,81-36,11
Borusan Mannesmann10,12-16,71-13,80
Borusan Yat. Paz.39,001,67-9,61
Bosch Fren Sistemleri151,30-3,01-17,40
Bossa6,12-4,6751,11
Boyner Perakende Yat.8,05-4,96-12,31
Brisa6,20-4,47-14,72
Burçelik3,07-6,12-20,26
Burçelik Vana1,51-4,43-13,71
Bursa Çimento5,30-1,670,95
Carrefoursa5,397,58-3,41
Coca Cola İçecek36,141,805,61
Cosmos Yat. Holding1,194,391,71
Credıtwest Faktorıng1,39-0,712,21
Çelebi35,101,803,02
Çelik Halat7,77-7,50107,77
Çemaş Döküm1,54-6,10-16,76
Çemtaş5,00-2,1522,55
Çimbeton32,64-8,83-11,59
Çimentaş10,05-5,90-13,29
Çimsa11,63-5,52-11,86
Çuhadaroğlu Metal2,09-11,81-28,67
Dagi Giyim1,43-15,38-37,00
Dagi Yatırım Holding1,23-5,38-13,99
Dardanel1,45-4,61-25,64
Datagate Bilgisayar6,48-16,49-38,11
Demısaş Döküm2,47-17,6734,97
Denge Holding2,53-11,5433,72
Deniz GMYO3,11-2,5115,19
Denizbank5,77-11,0957,22
Denizli Cam10,38-5,38-12,55
Derimod8,69-3,9815,71
Desa Deri1,150,8813,86
Despec Bilgisayar2,92-2,99-18,66
Deva Holding3,961,02-9,59
Diriteks Diriliş Tekstil1,08-0,92-7,69
Ditaş Doğan5,57-7,63-7,11
DJ İstanbul 20 HY BYF34,89-0,17-11,60
DO-CO273,000,3729,88
Doğan Burda3,10-8,82-6,63
Doğan Gazetecilik5,153,0086,59
Doğan Holding0,92-1,085,75
Doğtaş Kelebek Mobilya2,10-16,33-42,31
Doğusan3,5013,64139,73
Doğuş GMYO2,93-0,68-9,57
Doğuş Otomotiv7,723,49-6,31
Döktaş Dökümcülük11,472,594,27
Duran Doğan Basım4,45-25,5918,04
Dyo Boya4,64-18,17-39,03
Eczacıbaşı İlaç3,85-3,27-12,70
Eczacıbaşı Yat. Ort.2,11-8,26-1,86
Eczacıbaşı Yatırım9,32-6,89-14,65
Edip Gayrimenkul0,89-7,29-24,58
Ege Endüstri315,70-1,805,26
Ege Gübre25,841,171,25
Ege Profil9,80-0,41-1,80
Ege Seramik3,16-5,39-31,30
Egeli & Co Tarım Girişim0,540,00-21,74
Egeli&Co Enerji Yatırım0,460,00-2,13
Egeli&Co Yatırım Holding0,130,00-35,00
Egeplast6,02-13,5128,63
Ekiz Kimya0,460,00-19,30
Emek Elektrik1,22-10,95-23,27
Eminiş Ambalaj3,44-2,27-25,86
Emlak Konut GMYO2,45-3,54-12,81
Enerjisa Enerji6,47-7,17
Enka İnşaat4,900,20-16,86
Erbosan74,501,09-10,56
Ereğli Demir Çelik10,722,006,99
Ersu Gıda0,96-4,00-26,72
Escort Teknoloji0,67-9,46-46,83
Etiler Gıda3,75-6,25-20,04
Euro Kapital Yat. Ort.0,76-11,63-32,74
Euro Trend Yat. Ort.0,66-12,00-31,25
Euro Yat. Ort.0,63-8,70-26,74
Euro Yatırım Holding0,61-4,690,00
Fenerbahçe Futbol35,561,603,67
Finans Por. Banka HY BYF15,25-0,72-14,13
Finans Por. BIST30 HY BYF51,10-0,47-10,70
Finans Portföy Altın BYF16,652,0814,83
Finans Portföy Gümüş BYF15,463,4812,11
Flap Kongre Toplantı Hiz.6,22-45,49-54,96
F-M İzmit Piston14,09-9,3912,46
Fonet Bilgi Teknolojileri3,50-8,62-28,86
Ford Otosan56,80-0,35-2,14
Frigo Pak Gıda1,61-5,8569,47
FTSE İst. Bono FBIST BYF261,40-0,53-2,64
Galatasaray Sportif2,440,8316,33
Garanti Bankası9,180,88-10,67
Garanti Faktoring2,38-3,25-26,99
Garanti Yat. Ort.0,67-5,63-10,67
Gedik Girişim1,262,445,88
Gedik Y. Men. Değ.2,630,004,37
Gedik Yatırım Holding1,45-0,685,07
Gediz Ambalaj6,94-5,71-4,01
Gentaş1,8920,3812,50
Gersan Elektrik4,16-6,73-11,68
Global Men. Değ.0,58-1,6928,89
Global Yat. Holding3,88-0,267,48
Good-Year3,37-5,60-20,71
Göltaş Çimento49,78-5,63-23,77
Gözde Girişim3,85-9,62-31,98
GSD Denizcilik1,24-8,15-8,15
GSD Holding0,85-4,4918,06
Gübre Fabrik.3,26-9,44-22,93
Güler Yat. Holding1,9920,6171,55
Güneş Sigorta1,48-3,27-10,30
Halk GMYO0,84-1,18-12,05
Halk Sigorta1,400,72-13,58
Hatay Tekstil4,18-6,90-15,90
Hedef Girişim1,74-10,77-28,69
Hektaş10,023,4143,14
Hürriyet Gzt.1,382,222,99
ICBC Turkey Bank5,993,4531,36
İdealist GMYO2,20-11,657,84
İhlas Ev Aletleri0,35-14,63-31,37
İhlas Gayrimenkul1,18-10,61-39,80
İhlas Gazetecilik0,81-16,49-31,36
İhlas Holding0,35-16,67-33,96
İhlas Yayın Holding0,36-14,29-29,41
İndeks Bilgisayar10,75-0,46-6,52
Info Yatırım1,04-3,70-11,86
İntema22,52-11,76-7,48
İpek Doğal Enerji4,41-9,82-17,88
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)
12 Mayıs 2018 Cumartesi 12:02

Akbank, Adana, Ekonomi