Yatırımcı rehberi (8)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) A.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda ve Tarım1,871,08-4,10
Acıpayam Selüloz6,32-1,5697,82
Adana Çimento (A)8,305,7374,50
Adana Çimento (B)5,931,1983,84
Adana Çimento (C)2,221,3780,33
Adel Kalemcilik14,973,1045,72
Adese Alışveriş Ticaret1,934,32-17,52
Afyon Çimento6,445,4040,31
Ak Enerji1,060,9568,25
Akbank8,221,1139,68
Akçansa9,980,0052,55
Akdenız Güvenlık Hız.2,2219,3510,45
Akfen GMYO4,07-3,55146,67
Akın Tekstil14,1511,9556,10
Akiş GMYO3,972,3274,20
Akmerkez GMYO23,540,7763,09
Aksa13,622,48105,29
Aksa Enerji3,934,5246,64
Aksigorta5,942,9589,21
Aksu Enerji14,623,4789,38
Alarko Carrıer60,4024,2853,46
Alarko GMYO87,60-4,58107,47
Alarko Holding5,985,65206,62
Albaraka PY Batışehir GMYF1.220,600,064,71
Albaraka PY Dükkan GMYF1.155,500,065,00
Albaraka PY One Tower GMYF1.169,900,064,93
Albaraka Türk1,5212,5938,47
Alcatel Lucent Teletaş11,85-4,13105,73
Alkim Kağıt5,492,0452,75
Alkim Kimya38,005,2676,41
Altınyağ0,422,44-4,55
Altınyunus Çeşme9,995,38222,12
Anadolu Cam4,298,3367,27
Anadolu Efes23,344,5716,27
Anadolu Grubu Holding17,633,7773,96
Anadolu Hayat Emek.7,024,0023,28
Anadolu Isuzu13,151,00112,78
Anadolu Sigorta4,660,8718,71
Anel Elektrik3,153,9694,44
Arçelik20,182,2327,80
Arena Bilgisayar7,359,0566,67
Armada Bilgisayar15,537,1067,17
Arsan Tekstil3,55-4,05119,14
Artı Yatırım Holding0,810,00-6,90
Aselsan19,672,61-17,66
Aslan Çimento43,261,7953,62
Ata GMYO4,324,107,73
Atakule GMYO1,91-0,5245,15
Atlantis Yatırım Holding0,995,32450,00
Atlas Yat. Ort.1,44-2,0467,44
AvivaSA Emeklilik Hayat13,991,0192,55
Avrasya GMYO1,485,7168,18
Avrasya Petrol ve Tur.1,771,1463,89
Avrasya Stratejik GMYF1.285,400,053,14
Avrupa Yatırım Holding1,54-0,65-36,63
Ayen Enerji3,49-3,3293,82
Ayes Çelik Hasır ve Çit1,99-7,0144,69
Aygaz12,653,2727,21
Bagfaş16,5513,12243,36
Bak Ambalaj7,344,5655,90
Balatacılar Balatacılık1,0356,06212,12
Bantaş Ambalaj2,510,40100,00
Banvit18,9815,4575,90
Baştaş Başkent Çimento2,572,3927,23
Batı Çimento3,324,7337,76
Batısöke Çimento1,311,5520,18
Bera Holding3,888,9988,35
Berkosan Yalıtım2,797,7254,14
Beşiktaş Futbol Yat.2,63-3,6662,35
Beyaz Filo3,140,3215,02
Bilici Yatırım4,164,00228,97
Bim Mağazalar46,922,6711,99
Birko Mensucat0,3520,6916,67
Birlik Mensucat1,14-0,87-2,56
Bizim Mağazaları10,962,1463,94
Bolu Çimento4,7513,6453,83
Bomonti Elektrik1,30-7,80170,83
Borusan Mannesmann11,4011,1162,64
Borusan Yat. Paz.60,4528,1366,86
Bosch Fren Sistemleri298,3011,6095,26
Bossa8,13-2,9893,38
Brisa9,195,5145,18
Burçelik5,710,5377,88
Burçelik Vana8,1616,57451,35
Bursa Çimento5,982,5735,91
Carrefoursa4,662,8733,91
Ceo Event Medya8,12-0,37
Coca Cola İçecek39,047,4932,05
Cosmos Yat. Holding2,1111,64117,53
Credıtwest Faktorıng2,612,35150,96
Çelebi106,40-5,4282,36
Çelik Halat6,60-4,2122,16
Çemaş Döküm1,541,32102,63
Çemtaş8,172,5136,99
Çimbeton42,1012,8747,20
Çimentaş14,502,6914,17
Çimsa8,993,5719,07
Çuhadaroğlu Metal3,191,9279,21
Dagi Giyim2,505,49101,61
Dagi Yatırım Holding2,2816,92125,74
Dardanel3,494,18217,27
Datagate Bilgisayar7,822,3682,71
Demısaş Döküm3,541,4354,07
Denge Holding1,39-2,1119,83
Deniz GMYO4,87-2,4060,20
Denizli Cam8,24-0,4858,22
Derimod6,87-2,83144,54
Derlüks Deri4,08-10,92
Desa Deri4,36-1,80152,02
Despec Bilgisayar4,14-0,7251,56
Deva Holding8,947,19171,73
Diriteks Diriliş Tekstil0,8519,728,97
Ditaş Doğan9,9811,3894,96
DO-CO555,004,7017,11
Doğan Burda6,2517,92107,64
Doğan Holding1,830,5596,50
Doğtaş Kelebek Mobilya1,60-7,5131,15
Doğusan2,107,14-2,98
Doğuş GMYO4,524,39114,22
Doğuş Otomotiv9,583,12135,56
Döktaş Dökümcülük47,5018,81482,82
Duran Doğan Basım14,056,44175,49
Dyo Boya4,833,2166,55
Eczacıbaşı İlaç3,68-0,2751,72
Eczacıbaşı Yatırım10,110,9057,91
Edip Gayrimenkul1,406,8781,82
Ege Endüstri552,00-1,6477,41
Ege Gübre48,6010,71134,93
Ege Profil12,021,8643,14
Ege Seramik3,690,8224,61
Egeli & Co Tarım Girişim0,388,57192,31
Egeli&Co Enerji Yatırım0,4322,8679,17
Egeli&Co Yatırım Holding0,2426,32140,00
Egeplast11,7840,24206,77
Ekiz Kimya0,630,0090,91
Emek Elektrik1,601,2763,27
Eminiş Ambalaj1,544,7631,62
Emlak Konut GMYO1,440,70-1,14
Enerjisa Enerji7,55-1,8260,35
Enka İnşaat6,281,7844,77
Erbosan25,103,2965,08
Ereğli Demir Çelik8,931,9446,35
Ersu Gıda2,030,00120,65
Escort Teknoloji1,390,7282,89
Etiler Gıda2,430,8314,08
Euro Kapital Yat. Ort.1,57-10,80123,02
Euro Trend Yat. Ort.1,24-3,8895,29
Euro Yat. Ort.1,180,8588,32
Euro Yatırım Holding1,53-5,56178,18
Fenerbahçe Futbol15,25-3,72120,38
Flap Kongre Toplantı Hiz.4,420,4566,17
F-M İzmit Piston45,5216,72196,14
Fonet Bilgi Teknolojileri7,5611,67391,23
Ford Otosan69,603,7349,19
Formet Çelik Kapı3,102,99207,87
Frigo Pak Gıda13,105,22670,59
Galatasaray Sportif2,14-8,9472,58
Garanti Bankası11,062,0338,94
Garanti Faktoring3,81-2,5692,42
Garanti Yat. Ort.1,07-3,6046,10
Gedik Y. Men. Değ.5,65-4,2485,04
Gedik Yatırım Holding7,82-2,98232,77
Gediz Ambalaj6,632,0063,93
Gentaş2,175,3458,09
Gersan Elektrik3,285,4734,41
Global Men. Değ.1,8816,05300,00
Global Yat. Holding4,772,8059,53
Good-Year4,052,7922,05
Göltaş Çimento17,543,7943,24
Gözde Girişim5,064,1289,51
GSD Denizcilik2,474,66114,78
GSD Holding1,4813,8585,00
Gübre Fabrik.8,819,71197,64
Güler Yat. Holding1,920,0079,44
Güneş Sigorta2,243,7059,75
Halk GMYO1,191,7184,98
Halk Sigorta1,94-2,02119,82
Hatay Tekstil6,860,7398,94
Hedef Girişim2,4913,18114,66
Hektaş7,820,64131,18
HUB Girişim13,373,97611,17
Hürriyet Gzt.1,110,0019,35
ICBC Turkey Bank5,297,307,30
İdealist Danışmanlık3,32-1,78-43,19
İdealist GMYO3,132,2992,02
İhlas Ev Aletleri2,693,46723,57
İhlas Gayrimenkul1,0912,3716,01
İhlas Gazetecilik4,74-1,46677,05
İhlas Holding0,8712,99171,88
İhlas Yayın Holding0,915,81175,76
İndeks Bilgisayar9,552,1471,50
Info Yatırım6,9955,33578,64
İntema9,307,2755,08
İpek Doğal Enerji7,89-5,7346,93
İskenderun Demir Çelik7,933,3969,13

(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)


(Sürecek)

Kaynak: AA

28 Aralık 2019 Cumartesi 11:12

Borsa İstanbul, Ekonomi, Son Dakika

Son Dakika