Yatırımcı rehberi (9)

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle: Tüm hisseler Kapanış Fiyatı Haftalık Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 99.999,90 0,00 117,86 İş Bankası (B) 17.

Borsa İstanbul'da geçen hafta işlem gören hisse senetlerinin kapanış fiyatları ile haftalık ve yıl başına göre değişim oranları şöyle:

Tüm hisselerKapanış FiyatıHaftalık Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)99.999,900,00117,86
İş Bankası (B)17.745,00-5,66479,86
İş Bankası (C)6,420,1641,72
İş Bankası (Kur.)143.000,00-4,67194,23
İş Fin.Kir.2,67-3,26-42,33
İş Girişim2,62-1,5028,43
İş GMYO0,97-4,90-10,19
İş Y. Men. Değ.3,297,1778,14
İş Yat. Ort.1,158,4955,80
İşbir Holding326,200,37136,38
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,350,00-58,33
İttifak Holding6,250,81101,61
İz Hayvancılık Tarım4,88-2,20-25,95
İzmir Demir Çelik1,621,89-2,41
İzmir Fırça1,66-0,60-19,81
İzocam23,100,527,84
Jantsa Jant Sanayi31,602,2022,43
Kafein Yazılım7,02-2,091,92
Kapital Yat. Holding1,852,21-35,54
Kaplamin4,2724,8518,61
Kardemir (A)2,161,4126,19
Kardemir (B)2,161,4125,51
Kardemir (D)2,24-0,888,96
Karel Elektronik6,724,3561,15
Karsan Otomotiv1,12-6,67-12,50
Karsu Tekstil1,497,9719,20
Karsusan Su Ürünleri San.5,17-0,5839,73
Kartonsan324,503,021,73
Katmerciler Ekipman2,4018,81-20,23
Kent Gıda121,40-0,162,02
Kerevitaş Gıda2,194,7821,67
Kervansaray Yat. Holding0,258,70-28,57
Kiler GMYO1,921,599,71
Klimasan Klima10,48-1,60170,11
Koç Holding19,070,5837,70
Konfrut Gıda33,305,0539,45
Konya Çimento184,901,483,88
Kordsa Teknik Tekstil12,283,1129,80
Koza Altın56,500,5310,14
Koza Madencilik6,862,69-4,99
Körfez GMYO1,43-10,0617,21
Kristal Kola0,890,00-15,24
Kron Telekomünikasyon9,037,373,79
Kuştur Kuşadası Turizm24,986,5782,20
Kuyumcukent Gayrimenkul1,160,002,65
Kütahya Porselen4,93-2,188,35
Lider Faktoring2,229,90-1,33
Link Bilgisayar10,20-0,6822,60
Logo Yazılım43,620,2860,72
Lokman Hekim Sağlık3,71-3,39-17,56
Lüks Kadife4,734,19-2,47
Makina Takım1,35-2,17-12,34
Mardin Çimento2,840,712,27
Marka Yatırım Holding0,63-1,561,61
Marmaris Altınyunus19,943,8013,55
Marshall26,00-2,553,09
Martı GMYO0,633,28-3,08
Martı Otel0,66-2,9413,79
Mavi Giyim42,00-0,6630,35
Mazhar Zorlu Holding5,468,1243,31
Mega Polietilen1,9815,79-2,94
Menderes Tekstil0,680,00-5,56
Mensa0,180,0028,57
Merit Turizm12,39-7,19106,84
Merko Gıda0,72-1,37-28,71
Metal Gayrimenkul0,700,00-19,54
Metemtur Otelcilik1,36-4,9029,52
Metro Holding1,1113,2746,05
Metro Petrol ve Tesisleri1,162,655,45
Metro Yatırım Ortaklığı1,213,422,54
Migros Ticaret16,409,7710,07
Milpa1,400,72-2,05
Mistral GMYO1,162,65-24,18
MLP Sağlık11,503,607,48
MMC San. ve Tic. Yat.1,03-3,74-6,36
Mondi Tire Kutsan1,55-0,64-16,67
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.042,801,98
Net Holding1,62-2,41-17,35
Netaş Telekom.7,191,5511,30
Niğbaş Niğde Beton10,291,98157,25
Nuh Çimento6,27-1,26-9,53
Nurol GMYO2,443,8316,19
Odaş Elektrik1,431,421,56
Olmuksan-IP3,370,000,00
Orge Enerji Elektrik3,22-3,883,21
Orma Orman Mahsulleri1,15-1,71-4,17
Osmanlı Menkul1,34-1,47-22,09
Ostim Endüstriyel Yat1,01-0,98-6,48
Otokar126,703,0147,52
Oyak Yat. Ort.1,163,57-26,74
Oylum Sınai Yatırımlar1,68-4,5564,71
Özak GMYO1,592,589,72
Özbal Çelik Boru1,243,33-10,14
Özderici GMYO0,8117,39-65,53
Özerden Plastik2,92-2,0119,79
Panora GMYO4,200,7214,23
Park Elek.Madencilik2,884,3519,50
Parsan15,1810,2473,29
Pegasus46,94-6,87104,80
Peker GMYO3,991,01-51,49
Penguen Gıda1,46-1,3535,19
Pera GMYO0,502,04-35,06
Pergamon Dış Ticaret6,812,5611,50
Petkim4,03-1,712,35
Petrokent Turizm76,00-2,2510,63
Pınar Et ve Un6,581,0848,30
Pınar Su1,320,765,60
Pınar Süt6,932,8211,47
Plastikkart3,043,7512,59
Polisan Holding2,180,46-27,69
Politeknik Metal61,504,1575,38
Prizma Press Matbaacılık2,705,8874,19
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.080,603,95
QNB Finans Fin. Kir.4,30-1,15-36,76
QNB Finansbank6,70-1,33-25,64
Ral Yatırım Holding4,783,24159,78
Ray Sigorta2,210,9158,99
Reysaş GMYO0,8810,0027,54
Reysaş Lojistik0,8310,6712,16
Rhea Girişim0,895,9534,85
Rodrigo Tekstil4,8515,75155,26
Royal Halı0,820,00-17,17
RTA Laboratuvarları1,310,77-24,71
Sabancı Holding9,643,6633,29
Safkar Ege Soğutmacılık1,88-0,5321,27
Salix Yatırım Holding3,58-6,77-7,01
Sanel Mühendislik3,953,9581,19
Sanifoam Sünger1,724,2437,60
Sanko Pazarlama2,07-2,824,33
Saray Matbaacılık1,3010,1730,00
Sarkuysan3,605,8814,55
Sasa Polyester6,25-0,328,77
Say Reklamcılık0,902,27-4,26
Sekuro Plastik2,684,28-9,46
Selçuk Ecza Deposu4,621,0969,95
Selçuk Gıda1,76-3,8332,33
Senkron Güvenlik2,91-27,25191,00
Serve Film Prodüksiyon2,30-1,7117,95
Servet GMYO4,340,93-7,66
Seyitler Kimya5,051,0031,17
Silverline Endüstri1,14-1,72-14,93
Sinpaş GMYO0,7214,2994,59
Smartiks Yazılım2,66-2,92
Soda Sanayii6,30-2,17-6,88
Sodaş Sodyum Sanayii7,130,4228,50
Söktaş1,570,0023,62
Sönmez Filament5,1112,3163,78
Sönmez Pamuklu3,533,8213,14
Sumaş Suni Tahta6,742,120,66
Şeker Fin. Kir.3,680,5530,50
Şekerbank0,991,02-10,00
Şişe Cam5,02-1,57-8,43
Şok Marketler10,084,46-6,23
T. Halk Bankası6,28-0,48-10,54
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası11,53-1,71-32,17
T.S.K.B.0,841,203,70
T.Tuborg7,880,51-0,68
Taç Tarım Ürünleri3,88-2,51-23,32
Tat Gıda4,924,6828,80
TAV Havalimanları24,76-3,8812,59
Taze Kuru Gıda5,431,31-20,15
Tek-Art Turizm0,74-3,90-12,94
Tekfen Holding25,10-4,6427,86
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,28-1,30-23,23
Temapol Polimer Plastik2,900,69-5,23
TGS Dış Ticaret3,50-6,1748,94
Tofaş Oto. Fab.20,120,1029,71
Torunlar GMYO2,028,0233,77
Trabzon Liman7,200,424,67
Trabzonspor Sportif1,05-0,94-23,70
Trakya Cam2,89-0,690,04
Trend GMYO1,3713,227,87
TSKB GMYO0,732,82-10,98
Tuğçelik2,163,351,41
Tukaş4,39-0,23164,46
Turcas Petrol1,462,823,55
Turkcell13,270,159,04
Tümosan Motor ve Traktör4,213,19-6,44
Tüpraş134,302,0528,72
Türk Hava Yolları12,76-1,47-20,79
Türk Prysmian Kablo1,972,6014,23
Türk Telekom5,732,1446,92
Türk Traktör31,06-0,77-11,00
Türker Proje Gayrimenkul23,70-0,50-26,26
Ufuk Yatırım1,275,8311,40
Ulaşlar Turizm Yat.1,444,3526,32
ulusoy Elektrik23,227,0045,49
Ulusoy Un Sanayi2,607,0025,00
Umpaş Holding0,432,38-21,82
Uşak Seramik1,03-0,96-7,21
Utopya Turizm3,17-0,94-22,68
Uzertaş Boya1,1913,3398,33
Ülker Bisküvi18,30-1,4524,74
Ünye Çimento2,864,38-17,58
Vakıf Fin. Kir.1,430,00-19,66
Vakıf GMYO1,771,72-11,06
Vakıf Yat. Ort.1,293,20-15,13
Vakıflar Bankası5,085,6130,26
Vakko Tekstil3,032,3616,16
Vanet Gıda1,730,5833,08
Verusa Holding15,02-0,86-9,52
Verusaturk Girisim3,21-5,31-3,02
Vestel9,71-1,8274,95
Vestel Beyaz Eşya15,290,1356,54
Viking Kağıt0,980,00-10,91
Yapı Kredi Koray GMYO1,460,69-15,12
Yapı ve Kredi Bank.2,803,3275,00
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,799,410,00
Yataş5,542,2123,94
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,87-1,14-7,45
Yeni Gimat GMYO8,251,1014,90
Yeşil GMYO0,270,000,00
Yeşil Yapı0,273,853,85
Yeşil Yatırım Holding9,90-2,462,80
Yibitaş İnşaat Malzeme2.698,904,6122,73
Yonga Mobilya7,06-9,376,97
Yünsa4,25-0,231,80
Zorlu Enerji1,221,67-0,81
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Sürecek)

Kaynak: AA

27 Temmuz 2019 Cumartesi 11:05

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi