Yeğeniyle fotoğraf paylaşan Selin Ciğerci, kendisini cinsiyet değiştirme operasyonundan eleştiren kişiye sert çıktı

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, yeğeniyle paylaştığı fotoğrafına cinsiyet değiştirme operasyonu üzerinden yorum yapan bir kadın takipçisine tepki gösterdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle karantinada olan fenomen ve iş kadını Selin Ciğerci, sosyal medya hesabından yeğeniyle çekilen bir fotoğrafını "Halasının gülü" notuyla paylaştı. Ciğerci fotoğrafına "Amcası diyecektin herhalde" diye yorum yapan bir kadın takipçisine de sert çıktı.

YEĞENİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Yıllar önce cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiği için çocuk sahibi olamayan ve bu konudaki üzüntüsünü her fırsatta dile getiren Ciğerci, erkek kardeşinin bebeğiyle çektiği pozunu "Halasının gülü bülbülü geldi" notuyla Instagram'dan paylaştı. Ciğerci'yi takip eden bir kadın sosyal medya kullanıcısı ise "Amcası diyecektin herhalde" yorumunu yaptı.

"ALLAH'IM SİZİ EVLATLARINIZLA SINAMASIN"

Takipçisinin yorumunu hesabından paylaşan Selin Ciğerci, şu sözlerle tepki gösterdi: "Yeğenimle foto paylaşırım, bunları yazarsınız bir de yeni evlenmişsiniz evlatlarınız olacak. Bana 'anne ol çocuk evlat edin' diyen güzel yürekli hanımefendilere sesleniyorum; bunlar bitmez bunlar bana ve evladıma neler yaşatır, insan cinnet geçirir ya bambaşka bir insana dönüşürüm evladım varken.... Bu mübarek Kadir gecesinde Allah'ım sizi evlatlarınız ile sınamasın inşallah."

Yeğeniyle fotoğraf paylaşan Selin Ciğerci, kendisini cinsiyet değiştirme operasyonundan eleştiren kişiye sert çıktı - Son Dakika Magazin
20 Mayıs 2020 Çarşamba 08:38
YORUMLAR (35)
  • Ahmet ışık : Selin hanım şunu unutuyorsun.allah seni erkek olarak dünyaya getirdi ama sen yaradanin yarattığını kabul etmedin.daha neyin tartışmasını yapıyorsun .
    Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • Mesut can : İnsanin nasıl olduğu dini dili ırkı şekli görüşü neden bu kadar başka insanları geriyo hem yorum yapan aşağılama çalışan ki kendi aşalik oldu bence bir kadın ya eğer ki kadınlarda bu sekil insanları yaptıkları tercih yüzünden asaliyosa vayy halimize sevmek sorunda değilsin değiliz değilsiniz ama saygı duyacaksınız arkadaşlar..
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika