Yeni Başkan Kendisine Gelen Çiçekleri Bağışladı

Rize’de yerel seçimler sonrası Halil Bakırcı’dan koltuğu devralan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, çeşitli kurum ve kuruluşlardan kendisine gelen tebrik çiçeklerini Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği’ne bağışladı.

Rize’de yerel seçimler sonrası Halil Bakırcı’dan koltuğu devralan Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, çeşitli kurum ve kuruluşlardan kendisine gelen tebrik çiçeklerini Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği’ne bağışladı. Dernek, bağışlanan çiçekleri satarak elde edilen geliri otistik çocukların ihtiyacı için kullanacak.
30 Mart’ta yapılan yerel seçimler sonrası Rize Belediye Başkanlığını kazanan Prof. Dr. Reşat Kasap için makamına il genelindeki kurum ve kuruluşlardan yüzlerce çiçek gönderildi. Makam odası çiçeklerle dolan Kasap, Rize halkının kendisine gösterdiği teveccühe teşekkür ederek gelen çiçekleri Rize Otizmle Mücadele ve Eğitim Derneği’ne bağışladı. Dernek, çiçekleri yaklaşık 3 bin liraya bir çiçekçiye satarak geliriyle otizmli çocukların ihtiyaçlarına cevap verecek.

Kaynak: CİHAN

30 Nisan 2014 Çarşamba 13:40

Halil Bakırcı, Rize, Yerel