Yeşil' Kod Adlı Mahmut Yıldırım İsmiyle Dolandırıcılık İddiası

Antalya'da kendisini 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım olarak tanıtarak, 370 bin liralık dolandırıcılık yaptığı iddia edilen kişi ile yanında bulunan 2 şahıs gözaltına alındı.

Antalya'da kendisini "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım olarak tanıtarak, 370 bin liralık dolandırıcılık yaptığı iddia edilen kişi ile yanında bulunan 2 şahıs gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri T.K. isimli kişinin kendisini "Yeşil" kod adlı Mahmut Yıldırım olarak tanıtıp, Kuzey Irak bölgesinde istihbari bağlantılarının olduğunu ve yatırım yapılabilecek kaynakları sağlayabileceğini belirterek dolandırıcılık yaptığı bilgisine ulaştı.

Polis ekipleri yaptıkları çalışmada T.K'yı gözaltına aldı. T.K'ya yardımda bulunduğu iddia edilen kardeşi K.K. ile N.B. de yakalandı.

Bu şekilde 3 kişiyi 370 bin lira dolandırdığı iddia edilen zanlıların evlerinde yapılan aramalarda bir ruhsatsız tabanca ile bin 500 avroluk sahte banknot ele geçirildi.

Zanlıların, emniyetteki ifade işlemleri sürüyor.

Kaynak: AA

25 Ekim 2017 Çarşamba 17:00

Mahmut Yıldırım, Antalya, Irak, Politika, Güncel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri