Yeşim Salkım: Yüzüğümü Satıp Çocuğuma Süt Aldım

Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde lüks bir hayat yaşayan Yeşim Salkım, boşandıktan sonra yaşadığı zorlukları canlı yayında anlattı.

Bir dönem ışıltılı hayatıyla magazin manşetlerinden inmeyen Yeşim Salkım, Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programında başından geçenleri anlattı.

Uzan Ailesi'nden Hakan Uzan'la evli olduğu dönemde lüks ve şatafat içinde yaşadığını belirten Salkım, "Katıldığım bir düğünde davetlilerin tamamının 7 sülalesine bakacak yüzük takmıştım, isteyerek bıraktım o yüzüğü. Bu benim seçimimdi ve başıma neler geleceğini biliyordum. Bütün mücevherlerimi bırakıp evimden çıktım. Her yerde yasaklandığım günler oldu. Ne gazetelerde haberim çıktı, ne kliplerim döndü" şeklinde konuştu.

İşte Yeşim Salkım'ın canlı yayında anlattıkları;

"Elimdeki yüzüğü satıp çocuğuma süt almış bir insanım. Helikopterden inip gemiye, gemiden inip uçağa bindiğim günler de oldu. Ben Ürdün Sarayı'nda evlenmiş bir insanım ama köpek çiftliğinde evlendiğim de oldu. Prens Charles'in düğün yemeğine katılmış biriyim. Varlığı da gördüm, yokluğu da. O kadar doydum ki...

"EVLİLİKLERİMİ İSTEDİĞİM İÇİN BİTİRDİM"

İki senedir yatağımda yalnız yatıyorum, sabah nasıl uyanacağım endişem yok. Evde makyaj yapmayan, panduflarıyla gezen bir kadınım. Evliliklerimi istediğim için bitirdim. İstemesem yürütürdüm. Bakın insanlar bitiriyorlar mı? Kendin için, çevren için, çocukların için yürütürsün...

"HER YERDE YASAKLANDIĞIM GÜNLER OLDU"

Ölüm de insana dair, aşk da... Katıldığım bir düğünde davetlilerin tamamının 7 sülalesine bakacak yüzük takmıştım, isteyerek bıraktım o yüzüğü. Bu benim seçimimdi ve başıma neler geleceğini biliyordum. Bütün mücevherlerimi bırakıp evimden çıktım. Her yerde yasaklandığım günler oldu. Ne gazetelerde haberim çıktı, ne kliplerim döndü.

"ÖLMEDEN ÖNCE İSMİNİ DUYAYIM"

Evimin kapısında siyah otomobiller bekliyordu. Bir şeyleri göstermiyoruz diye acı çekmiyorum anlamına gelmez. Kapalı kapılar arkasında neler yaşandığını kimse bilmedi. Çalınan mücevherlerim bulunamadı, çalan kişi dahi bulunamadı. Bazen dua ediyorum 'bana bu kötülüğü yapan insanın ölmeden önce sadece ismini duyayım' diyorum.

Birkaç tahminim var ama günaha girmeyeyim. Kimsenin ahını almak istemiyorum. Bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadındır. Perihan Mağden benim boşandığım yıl çıkardığı kitabında 13-14 sayfayı bana ayırmıştı. Hatta kitaba 'Erkekler bu kara kuru kadında ne buluyorlar' cümlesi ile başlıyordu.

"FAHRİYE EVCEN'E BAYILIYORUM"

Şimdiki gençlere bakıyorum 'neler yapıyorlar, ben gençliğimde koca peşinde koşmuşum' diyorum kendi kendime... Fahriye Evcen'e bayılıyorum. Monica Belluci gibi kadın. Kimse hakkını yemesin. Ben o kadar çok hata yaptım ki, dönüp baktığımda o kadar çok düştüm kalktım kendimi duvardan duvara vurdum ki...

Hem şöhretimde hem de evliliklerimde her şeyi elime yüzüme bulaştırmışım. Tükenmişlik sendromu çok komik... Ben o zaman yerlerdeyim! Saymadım ama çok depresyona girip çıktım. Bir kolyem vardı, parasıyla yalı alınırdı. Her şeyi bıraktım. Zaten adamı bırakıyorum, bir de üzerine 'al bunları da git' mi diyecek?

"AĞLAMAKTAN GÖZ PINARIM KURUMUŞ"

Çok güçlü bir adama 'beni aldattın, boşanmak istiyorum' diyorsun. Adam bir de üzerine para mı verecek? Ben adamı seviyordum, adam da beni seviyordu. 48 kiloydum. günde 4 paket sigara içiyordum ve 4 yane antidepresan kullanıyordum. Ağlamaktan göz pınarım kurumuş.

Benim annemle babamın yuvası ihanet yüzünden bitti. 26 senelik meslek hayatımda hiçbir zaman evli bir adamla olmadım. Kimsenin sevgilisini elinden almaya çalışmadım. Bunları yapmam. Ben bir tek şartta bir adamın hayatından giderim. O da ihanet...

"O FOTOĞRAFLAR HALA DURUYOR"

Yıllar önce dedektif tuttum, ihaneti belgelettim. O fotoğraflar hala duruyor. Eşimle bir kadın arabanın arka koltuğunda, restoranda, yurt dışında...Ara ara açıp o fotoğrafa bakıyorum. Düşmanımın ne kadar yakında olduğunu görmek için bakıyorum.

Ben birçok kez ihanete uğradım. En son olan 'artık yeter' dediğim noktaydı. Allah insanı en çok istediği şeyle sınar. Ben de hayatım boyunca bir yuvam olsun, beni seven bir adam olsun, göğsünde yatayım saçlarımla oynasın istiyordum. Sonuç ortada... Bakın ortada yuva yok. Rabbim beni bununla sınıyor."


20 Ekim 2016 Perşembe 13:51

Yeşim Salkım, Hakan Uzan, Kanal D, Ürdün, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri