Yıldırım Belediyesi, Ramazan Ayı Etkinlikleri Kapsamında Hasan Dursun'u Konuk Etti.

Ramazan’ın manevi iklimini düzenlediği programlar ile ilçe sakinlerine yaşatan Yıldırım Belediyesi, ilahi sanatçısı Hasan Dursun’u ağırladı.

Ramazan'ın manevi iklimini düzenlediği programlar ile ilçe sakinlerine yaşatan Yıldırım Belediyesi, ilahi sanatçısı Hasan Dursun'u ağırladı.

Ramazan'ın manevi iklimini düzenlediği birbirinden özel etkinliklerle taçlandıran Yıldırım Belediyesi, Ramazan etkinliklerinde ilahi sanatçısı Sedat Hasan Dursun'u ilçe sakinleri ile bir araya getirdi. Yıldırım Belediyesi Bayrak Meydanı'nda gerçekleştirilen dinletide birbirinden güzel ilahilerini ilçe sakinleri için seslendiren Hasan Dursun, unutulmaz bir gece yaşattı. Yıldırımlılarla birlikte Ramazan akşamında buluşmaktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Hasan Dursun, Ramazan'ın kutsiyetini ilçe sakinlerine daha yoğun yaşatmak adına birbirinden değerli programlara imza atan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali ve ekibine teşekkür etti. Programda ayrıca geleneksel tiyatronun en beğenilen gösterisi olan Karagöz ve Hacivat oyunu da katılımcılara sunuldu. Yıldırım'da Ramazan etkinliklerinde ilahi konserleri, 14 Haziran Çarşamba günü Tamer Bakırcı, 16 Haziran Cuma günü Mustafa Cihat ve 17 Haziran Cumartesi günü Sedat Uçan ile devam edecek. - BURSA

Kaynak: İHA

13 Haziran 2017 Salı 14:33

Binali Yıldırım, Yerel