'Yılın Annesi' Gülben Ergen

Ünlü sanatçı Gülben Ergen 'Yılın Annesi' ödülüne layık görüldü. Ergen, 'Hayatına Bir İyilik Kat' ve 'Umutlu Mutlu Çocuklar'ın oyları ile 'Yılın Annesi' seçildi.

Türkiye genelinden gelen çok sayıda engelli dernekleri ve 200'e yakın konuğun katıldığı tekne gezisinde Selçuk Ural, Gülden Karaböcek, Onur Akay, Cengizhan Sönmez, Gülşah Sönmez, Umut Akyürek ve Nilay Dorsa söylediği şarkılarla engellilere keyifli anlar yaşattı.

Instagram'DAN PAYLAŞTI

Ergen, Instagram adresinden "Engelli çocuklarımızın oyları ile bana layık görülen bu çok değerli yılın annesi ödülünü, tüm engelli çocuklarımızın annelerine armağan ediyorum" mesajını paylaştı. Selçuk Ural'ın 'Yılın Onur Ödülü'nü ve Gülden Karaböcek'in ise "Yaşam Boyu Başarı Ödülü"nü aldığı törende, TRT sanatçısı Umut Akyürek'e "Yılın Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ödülü", Nilay Dorsa ise "Yılın Single'ı Ödülü" layık görüldü. Engelliler ayrıca "Yılın Şarkısı"nı da seçti. Ömür Borcu ile Yılın Albümü Ödülü'nü alan Gülşah Sönmez'in albümündeki "Görmeden Sevmek" isimli şarkı, Yılın Şarkısı seçildi ve şarkının söz yazarı Onur Akay'a "Yılın Söz Yazarı Ödülü" ve bestecisi TRT sanatçısı Cengizhan Sönmez'e ise, "Yılın Bestecisi" ödülü verildi.

Kaynak: Bültenler

14 Mayıs 2018 Pazartesi 08:23

Cengizhan Sönmez, Gülden Karaböcek, Selçuk Ural, Onur Akay, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika