Yılın En Çok Merak Edilen Oyuncuları Açıklandı

İnternet Sinema Veritabanı (IMDb) tarafından yayımlanan '2016'nın en çok aranan oyuncuları' listesinin başında Avustralyalı aktris Margot Robbie yer aldı.

İnternet Sinema Veritabanı (IMDb) tarafından yayımlanan "2016'nın en çok aranan oyuncuları" listesinin başında Avustralyalı aktris Margot Robbie yer aldı.

Hollywood'un dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Robbie, bu yıl İntihar Takımı (Suicide Squad) filmindeki süper güçlü, kötü kadın Harley Quinn karakteriyle IMDb'nin en çok arananlar listesine birinci sıradan girdi.

Listenin ikinci sırasında Game of Thrones dizisindeki Daenerys Targaryen karakteriyle ünlenen Emelia Clarke bulunurken, üçüncü sırada da Stranger Things dizisiyle yıldızı parlayan Millie Bobby Brown yer aldı.

En çok aranan oyuncular listesindeki 10 isimden 8'i kadınlardan oluşurken, The Revenant filmiyle Oscar'ı kucaklayan Leonardo DiCaprio ve yine aynı filmin aktörlerinden Tom Hardy listeye girdi.

IMDb'nin açıkladığı 2016'nın en çok aranan oyuncular listesi şu şekilde:

1. Margot Robbie

2. Emilia Clarke

3. Millie Bobby Brown

4. Tom Hardy

5. Morena Baccarin

6. Gal Gadot

7. Alicia Vikander

8. Daisy Ridley

9. Haley Bennett

10. Leonardo DiCaprio

En iyi çıkış yapan oyuncular

IMDb'nin en çok aranan oyuncular listesinde üçüncü sırada yer alan Millie Bobby Brown, "2016'nın en iyi çıkış yapan oyuncuları" listesinde de ilk sırayı aldı.

IMDb'nin en iyi çıkış yapan oyuncular şöyle:

1. Millie Bobby Brown

2. Haley Bennett

3. Tom Holland

4. Natalia Dyer

5. Brie Larson

6. Evan Rachel Wood

7. Adam Driver

8. Sam Claflin

9. Jeffrey Dean Morgan

10. Sofia Boutella

Kaynak: AA

07 Aralık 2016 Çarşamba 17:29

Game Of Thrones, Margot Robbie, Hollywood, Politika, Güncel