'Yılın Ünlü Babası' Emre Altuğ Seçildi

Gelenekselleşen yapısıyla binlerce kişi tarafından oylanan 4 aday arasında Emre Altuğ, en çok oyu alarak 'Yılın Ünlü Babası' oldu.

Kadınların ve erkeklerin tutkulu ve bilgili oldukları konularda birbirlerine yardım etmek, hayatın her alanına dair soru sormak ve fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiği topluluk platformu KizlarSoruyor, güncel anketlerine bir yenisini daha ekledi. Kullanıcılara 'Babalar Günü'nün sembolü, hem başarılı, hem karizmatik, hem de süper baba! Yılın Ünlü Babası sence hangi isim?' sorusu soruldu.

Ankette Çağla Şikel ile evliliğinin sona ermesinin ardından çocuklarına daha fazla düşkün hale gelen Emre Altuğ oyların yüzde 42'sini alarak açık ara birinci oldu. Emre Altuğ'u yüzde 28 oyla Türkiye'nin en komik babası Cem Yılmaz takip etti. Çocuğuyla olan iletişimini çok sevdiğimiz Okan Kurt yüzde 16 oy alırken çocuğunun her daim yanında olan Yağmur Atacan yüzde 14 oy alarak dördüncü oldu.

Ankette kız - erkek dağılımında da sonuç değişmedi. Kızların yüzde 39'u ve erkeklerin yüzde 45'i Emre Altuğ'u 'Yılın Süper Babası' seçti.

Kaynak: Bültenler

14 Haziran 2018 Perşembe 10:35

Yağmur Atacan, Babalar Günü, Çağla Şikel, Emre Altuğ, Cem Yılmaz, Okan Kurt, Türkiye, Son Dakika
YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika Haberleri