Younes Belhanda Basın Mensuplarına İsyan Etti: 10 Numara Değilim Bunu Kafanıza Sokun

Galatasaray'ın deneyimli orta saha oyuncusu Younes Belhanda gazetecilere ateş püskürdü. Belhanda, 'Bana her maçtan önce 10 numara muamelesi yapılıyor. Ben, Badou ile aynı mevkide oynuyorum. İkimiz de 8 numarayız. Bunu kafanıza sokun.' dedi.

Galatasaray'ın Faslı oyuncusu Younes Belhanda, NTV'ye konuştu. Belhanda, "Aslında bu sene Şampiyonlar Ligi bizim için bir artıydı. Galatasaray geçmişte Şampiyonlar Ligi oynama deneyimi olan bir takım. Geçen sene yoktuk ve bizim için bir geçiş dönemiydi. Şampiyon olduk ve bu sene katıldık. Bu sene çok fazla sakatlık yaşadık ve bence asıl sorun bundan kaynaklandı. Çünkü oynadığımız gruptan çıkabilirdik diye düşünüyorum. Ama üçüncü olduk ve UEFA'ya katılıyoruz. Çok sayıda yeni futbolcunun olduğu bir sene için iyi bir sonuçtu." dedi.

TRANSFER İDDİALARINI YALANLADI

Hakkında çıkan transfer iddialarını değerlendiren Belhanda, "Şu an için teklif yok. Şu sıra basın transferden bahsediyor. Ben şimdilik burada oynuyorum. Transferim söz konusu değil. Benim hiçbir görüşmem olmadı." diyerek iddiaları yalanladı.

"BANA 10 NUMARA MUAMELESİ YAPILIYOR"

Belhanda, "Bana her maçtan önce 10 numara muamelesi yapılıyor. Ben, Badou ile aynı mevkide oynuyorum. İkimiz de 8 numarayız. Bana gol atmam için para ödenmiyor. Bunu kafanıza sokun. atmam beklenmiyor, gol atmam için para verilmiyor. Oyunu kurmam ve yaratıcılık sergilemem isteniyor. Bana göre şampiyonluk şansımız yüzde 80." diye konuştu.

Younes Belhanda Basın Mensuplarına İsyan Etti: 10 Numara Değilim Bunu Kafanıza Sokun - Son Dakika Spor
10 Ocak 2019 Perşembe 19:18

Younes Belhanda, Galatasaray, Spor
YORUMLAR