Yozgat - Yardım Istemek Için Yola Çıktı Canından Oldu

Yardım istemek için yola çıktı canından olduYOZGAT'ta, arazi yolunda kaydırdığı otomobilini bırakıp ana yola çıkan bir kişi yoldan geçen otomobillerin altında kaldı.

Yardım istemek için yola çıktı canından oldu

Yozgat'ta, arazi yolunda kaydırdığı otomobilini bırakıp ana yola çıkan bir kişi yoldan geçen otomobillerin altında kaldı.

Yozgat'ın Topçu Köyü yakınlarında, akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, çarpma sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Yozgat-Kayseri Karayolu güzergahında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden şahsın kimliği, yoldan 100 metre uzaklıkta terk edilmiş bir otomobilin bulunmasıyla belirlendi. Olay yerinde yapılan inceleme ve araştırmalar sonucunda, 66 DZ 003 plakalı otomobiliyle gölet mevkiinde arazide ilerlerken otomobilini ağaçların arasına kaydıran Hakan Eröncül isimli şahsın otomobilini kendi imkanlarıyla kaydırdığı yerden çıkartamadığı ve yaklaşık 100 metre uzaklıkta bulunan ana yola yaya olarak çıktığı sırada yoldan geçen bir aracın altında kalarak can verdiği belirlendi. Kaza sonrası, yoldan geçen bir çok aracın Eröncül'ün cesedinin üzerinden geçtiği tespit edilirken, Erdoğan D. yönetimindeki 34 KD 8085 plakalı otomobil ise Hakan Eröncül'ün yol ortasında bulunan cesedini son anda fark ederek direksiyonu kırınca şarampole devrildiği öğrenildi.

Olayla ilgili olarak soruşturma devam ederken, hayatını kaybeden Hakan Eröncül'e ilk olarak bir kamyonun çarptığı ihtimali üzerinde duruluyor.

Kaynak: DHA

07 Nisan 2017 Cuma 00:32

Kayseri, Yozgat, Politika, Güncel