Yücel İldiz: '(Denizlispor) En Ufak Bir Şaibe ve Gürültü Olmaksızın Şampiyon Olmuştur'

Spor Toto 1. Lig'in 33. haftasında sahasında Kardemir Karabükspor'u 6-0 yenerek Süper Lige çıkmayı garantileyen Abalı Denizlispor'un Teknik Direktörü Yücel İldiz, 'En ufak bir şaibe ve gürültü olmaksızın çağdaş futbol oynayarak ve yakışanı yaparak şampiyon olmuştur Denizlispor.

Spor Toto 1. Lig'in 33. haftasında sahasında Kardemir Karabükspor'u 6-0 yenerek Süper Lige çıkmayı garantileyen Abalı Denizlispor'un Teknik Direktörü Yücel İldiz, "En ufak bir şaibe ve gürültü olmaksızın çağdaş futbol oynayarak ve yakışanı yaparak şampiyon olmuştur Denizlispor." dedi
Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü İlhan Özer ise mağlup olmalarına rağmen iyi mücadele ettiklerini söyledi.
Denizlispor'u başarılarından ötürü tebrik eden Özer, şöyle devam etti:
"Denizlispor kulübü ve camiasını tebrik ederiz. Yücel hocamı da tebrik ederim. Yücel hocam, Karabük'te beraber görev yaptığımız ve değer verdiğimiz bir hoca. Yolları açık olsun süper ligde bundan sonra. Erken bir gol yedik ve buna rağmen maç 1-0 iken çok net pozisyonumuz vardı ama olmadı. Zaten bizim genç arkadaşlar tecrübesiz. Bugün farklı bir sonuç aldılar. Ama bütün gayretiyle her şeyi yaptılar. Tek sıkıntımız usta ayaklarının olmayışı ve tecrübesizlik."
Yücel İldiz: '(Denizlispor) En Ufak Bir Şaibe ve Gürültü Olmaksızın Şampiyon Olmuştur'

Kaynak: AA

12 Mayıs 2019 Pazar 19:34

Kardemir Karabükspor, Yücel İldiz, Denizlispor, Güncel