'Yumurtanın Sarısı' Türküsü İçin Stüdyoya Girdi

Başrollerinde Çetin Altay, Arzu Yanardağ ve Mesut Yar'ın oynadığı bir Akdeniz komedisi 'Olur İnşallah' 5 Haziran'da izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Film vizyona girmeden önce son yılların en komik adamı Çetin Altay ve köşe yazarı-sunucu Mesut Yar Antalya'nın yöresel türküsü "Yumurtanın Sarısı"nı seslendirmek için stüdyoya girdi. İkilinin eğlence dolu görüntüleri sosyal medyada fırtına gibi esecek.

Akdeniz'den gelen sıcak bir komedi eşliğinde gülmeye hazır mısınız? Son dönemin en komik oyuncuları arasında yerini alan Çetin Altay, güzel oyuncu Arzu Yanardağ ve köşe yazarı-sunucu Mesut Yar'ın başrollerini paylaştığı "Olur İnşallah" 5 Haziran'da vizyona girecek. Antalya'nın Yaylaalan Köyü'nde yaklaşık 100 kişilik profesyonel bir ekiple 4 haftada tamamlanan filmde özellikle oyuncuların Antalya yöresinin kendine has şivesiyle yaptığı diyaloglar dikkat çekecek.

Olur İnşallah'ın klip şarkısı "Yumurtanın Sarısı"

Antalya'ya özgü espirilerin yanı sıra filmde komedyen Çetin Altay ve köşe yazarı-sunucu Mesut Yar'ın birlikte seslendirdiği Antalya yöresinin anonim eseri "Yumurtanın Sarısı" damgasını vuracak. Çekimlerin ardından stüdyoya giren ikili Müzik Direktörlüğünü Irsel Çivit'in yaptığı video klipleriyle izleyenleri kahkaha tufanına sürükleyecek.

Filmin oyuncu kadrosunda Ayhan Rüzgar ve Antalya'nın çok sevilen tiyatro oyuncusu Müfit Kayacan'ın yanı sıra tecrübeli oyuncu Sümer Tilmaç ve başarılı oyuncu Mehtap Bayri de bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise projeleriyle adından sıkça söz ettiren Tolga Baş oturuyor. Akdeniz insanının sıcaklığını ve samimiyetini sinema salonlarına taşıyacak "Olur İnşallah" sinemaseverleri 90 dakikalık bir maceraya sürükleyecek.

Kaynak: Bültenler

29 Mayıs 2015 Cuma 17:14

5 Haziran, Arzu Yanardağ, Akdeniz, Mesut Yar, Güncel