Zamanı Donduranlar

Şov dünyasının ünlü kadınları, yıllar geçmesine rağmen güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Şov dünyasının ünlü kadınları, yıllar geçmesine rağmen güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor. Daily Mail, 10 hatta 20 yıl içinde görünümü değişmemiş yıldızları sayfalarına taşıdı.

HALLE BERRY

1969 doğumlu Halle Berry, yıllardan etkilenmeyen isimlerden. Berry'nin 30 yaşında çekilen fotoğrafıyla geçtiğimiz günlerde çekilen fotoğrafı arasında neredeyse hiçbir fark yok!

JENNIFER LOPEZ

Müzik dünyasının efsane isimlerinden 1969 doğumlu Jennifer Lopez, 30'lu yaşlarında sanki zamanı durdurmuş. Şu an 43 yaşında olan güzel şarkıcının, iki fotoğrafı arasında fark yok!

GWYNETH PALTROW

Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow, geçen yıllardan hiç etkilenmemiş. 1972 doğumlu oyuncu, annesinin de cildinin çok sağlıklı bir şekilde yaşlandığını ve kendi cildinin de onunkine benzediğini söylüyor.

JENNIFER ANISTON

1969 doğumlu Jennifer Aniston da zamanı donduran isimlerden. Güzel oyuncunun 32 yaşında çekilen fotoğrafı ile geçtiğimiz ay çekilen fotoğrafı arasında neredeyse hiç fark yok!

CINDY CRAWFORD

Podyumların gelmiş geçmiş en başarılı isimlerinden biri olarak gösterilen 1966 doğumlu Cindy Crawford, spor ve sağlıklı beslenme sayesinde güzelliğini uzun yıllardır koruduğunu söylüyor.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

08 Kasım 2012 Perşembe 06:03

Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Halle Berry, Daily Mail, Magazin
YORUMLAR