Ziraat Odası'ndan Kaymakam Yılmaz'a Veda Yemeği

Diyarbakır’ın Ergani İlçe Ziraat Odası Başkanı İzzet Güzel, Sivrihisar’a tayini çıkan Kaymakam Erdinç Yılmaz’a veda yemeği verdi.

Diyarbakır'ın Ergani İlçe Ziraat Odası Başkanı İzzet Güzel, Sivrihisar'a tayini çıkan Kaymakam Erdinç Yılmaz'a veda yemeği verdi.

Yemeğe, İlçe Kaymakamı Erdinç Yılmaz, kurum amirleri, köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra çok sayıda kişi katıldı. Kaymakam Yılmaz'ın ilçeye çok büyük hizmetler yaptığını belirten İzzet Güzel, hizmetlerinden dolayı Kaymakam Yılmaz'a plaket verdi. Güzel, "Bilindiği gibi kaymakamımızla üç yıldan bu yana beraber çalıştık. Bu süreçte yürütülen çalışmalarımızda bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan kaymakamımıza minnet borçluyuz. Ziraat Odası Başkanı olarak bugüne dek 28 kaymakam ile çalıştım. Ancak bu zamana dek hiçbir kaymakam ile Erdinç Yılmaz'la çalıştığımız kadar uyumlu çalışmadım. Kaymakam bey yalnız benim gönlümde değil, inanıyorum ki ilçede kendisine ulaşan herkesin gönlünde taht kurmuş mütevazı bir insandır. Ergani'de yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı sizlerin nezdinde kendisine çok teşekkür eder sonraki görevlerinde başarılar dilerim" dedi.

Kaymakam Yılmaz ise, "Ergani'ye tayinim ilk çıktığında üzülmüştüm ancak burada geçirdiğim çalışma süreci sonunda iyi ki buraya gelmişim diyebilirim. Bundan sonra Erganililerin bir kardeşiyim. Sizlerin gösterdiği bu teveccühe ve sevgiye teşekkür ediyorum. Yolu düşen herkesi Sivrihisar'da görmekten mutluluk duyacağım. Hakkınızı helal edin" diye konuştu. - DİYARBAKIR

Kaynak: İHA

11 Eylül 2014 Perşembe 10:21

İzzet Güzel, Diyarbakır, Ergani, Erdinç Yılmaz, Yerel