Znn Network Uzmanlık Alanında Danışmanlık Hizmetlerini Genişletiyor

ZNN Network Danışmanlık ve İçerik Ajansı'nın kurucusu Nurgül Şenefe, piyasadan kaynaklı yayıncılık sektöründe yaşanan kriz nedeniyle ZNN Network 'sektörel yatırım ve iş geliştirme danışmanlığı' hizmeti vermeye başladı.

Sektörel yatırım ve iş geliştirme danışmanlığı kapsamında ZNN Network; sermaye yapısını güçlendirmek için yeni ortak arayan veya sektörden çıkmak isteyen yayıncılar ile yayıncılık sektörüne yatırım yapmak isteyen ya da yeni ortaklarla sermaye yapısını güçlendirmek isteyen iş işadamlarına şirket değerlemesi ile sektör odaklı danışmanlıklar veriyor. ZNN Network'ün oluşturduğu danışman ekibin arasında Zafer Mustafaoğlu, Nurgül Şenefe, Tansel Mumcu gibi alanında başarılı ve uzman güçlü isimler yer alıyor.

Davis & Elkins Üniversitesi, Pazarlama ve İş Yönetimi Bölümü ile Güzel Sanatlar Bölümü'nden çift diploma alarak mezun olduktan sonra profesyonel iş yaşamına Amerika'da başlayan Nurgül Şenefe, 2007 yılında kurduğu ZNN Network Danışmanlık ve İçerik Ajansı ile başta yayıncılık sektörü olmak üzere, strateji danışmanlığı, özgün içerik üretimi, yurtdışından içerik tedariği, promosyon yayınlar, format geliştirme, lisanslama ve telif hakları alanında hizmet verirken, bu süreçte çocuk kitapları ve içerikleri ile ilgili olarak geniş bir bilgi birikimi edinmiş ve bu alandaki önde gelen danışmanlardan biri haline gelmiştir.

Arpa Kitap ile resimli kitaplarda Canlanan Kitap ile Artırılmış Gerçeklik alanında faaliyet gösteren projelere imza atan ve 2018 yılında ICF onaylı çocuk koçluğu/oyun araçları eğitmenliği sertifikası alan ve lisanslı koçluk yolunda çalışmalarına devam eden Şenefe; projelerine 2019 yılında yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar yurtiçinde ve yurtdışında pek çok ödül alan, Şenefe, çocuk- gençlik içerikleri uzmanı, yayıncı ve danışman olarak iş hayatına devam etmektedir.

Kaynak: Bültenler

16 Mayıs 2019 Perşembe 17:09

Danışman, Güncel